5 pomysłów na prezent na 30-tkę - sprawdź, co oryginalnego możesz podarować jubilatowi!

5 pomysłów na prezent na 30-tkę - sprawdź, co oryginalnego możesz podarować jubilatowi!

Trzydzieste urodziny to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Kojarzą się z przekroczeniem symbolicznego progu, dlatego warto uczcić je wyjątkowym prezentem. Poznaj niebanalne propozycje upominków na 30-tkę.

Lot balonem

Lot wielobarwnym balonem to doskonała szansa, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Unosząc się nad ziemią pośród chmur i stojąc w specjalnym koszu, osoba obdarowana voucherem na lot może podziwiać przepiękne krajobrazy i wykonywać zdjęcia, które pokaże swoim znajomym. Uczestnik podniebnej przygody będzie rozkoszować się cudownym uczuciem wolności i doświadczy czegoś niezwykłego. Lot niestandardowym środkiem transportu to niezapomniane przeżycie, powracające w myślach jeszcze na długo po odbyciu podróży. 

 

Roczny voucher do kina

Roczny voucher do kina to najlepszy prezent na 30-tkę dla kinomana. Obdarowana osoba zyska okazję do tego, by codziennie oglądać nowe filmy, dopasowując je do swojego gustu i nastroju. Spośród setek tytułów wybierze te, które najlepiej odpowiadają jej oczekiwaniom. Obejrzy je o dowolnej porze, relaksując się po pracy czy spędzając miły weekend. Solenizant zobaczy najświeższe premiery, dzieła klasyczne i zupełnie nowe produkcje. Ulubione filmy albo nieznane dotąd perełki wyświetlone na dużym ekranie pozwolą rozwijać kinomańskie zainteresowania w komfortowych warunkach.

 

Skok na bungee

Jeśli chcesz podarować bliskiej Ci osobie coś zwariowanego i niestandardowego, najlepszy urodzinowy prezent na trzydziestkę to voucher na skok na bungee. Spodoba się on przede wszystkim amatorowi mocnych wrażeń. Po krótkim szkoleniu skoczek wznosi się na wysokość 90 metrów. Z podwyższenia podziwia widoki i oddaje skok gwarantujący błyskawiczny zastrzyk adrenaliny. Niezapomniane, ekstremalne doświadczenie na długo zapadnie w pamięć i stanie się pretekstem do przetestowania swojej siły charakteru.

 

Warsztaty kulinarne

Wspaniałym upominkiem wręczonym z okazji 30-tych urodzin może być voucher na warsztaty kulinarne. Kuchnia włoska, meksykańska, tajska, japońska, bałkańska, indyjska, hiszpańska, a może francuska? Dopasuj prezent do upodobań bliskiej Ci osoby. Uczestnik lub uczestniczka kursu pozna nowe smaki, aromaty i składniki. Najpierw weźmie udział w teoretycznym wykładzie, by zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce, przygotowując 6 potraw. Swoich dań skosztuje w ramach degustacji. Umiejętności doskonalone na kursie zaprezentuje później w domu, na przykład częstując zaproszonych gości smakowitymi specjałami.

 

Kurs nurkowania

Rewelacyjnym pomysłem na prezent urodzinowy na 30-tkę jest również voucher na kurs nurkowania. W ramach zajęć z instruktorem kursant nauczy się nurkowania sprzętowego. Szkolenie odbywa się w bezpiecznych dla uczestnika warunkach – w specjalnie przygotowanym basenie. Kurs oddychania pod wodą i używania sprzętu uda się wykorzystać w praktyce, na przykład w trakcie wakacji.

Jeśli szukasz niezwykłego prezentu na 30-te urodziny, warto podarować solenizantowi roczny voucher do kina, na skok na bungee, lot balonem, warsztaty kulinarne lub kurs nurkowania. Każdy z zaprezentowanych pomysłów wyróżnia się oryginalnością, dlatego można zyskać pewność, że wręczony upominek okaże się tym niezapomnianym.