Bezprzewodowe słuchawki – jakie wybrać?

Bezprzewodowe słuchawki – jakie wybrać?

Często zdarza Wam się nie zauważać kogoś na ulicy tylko dlatego, że macie słuchawki w uszach? Czy można słuchać muzyki i nie izolować się akustycznie od otoczenia? Taką możliwość oferują słuchawki Trekz Titanium z technologią przewodnictwa kostnego.

Każdego dnia mijamy na ulicach osoby ze słuchawkami w uszach. I o ile w mniejszych miejscowościach takie odcinanie się od zewnętrznych bodźców nie jest szczególnie ryzykowne, to w dużych, wielotysięcznych aglomeracjach, gdzie na każdym kroku trzeba uważać, osoby takie stanowią potencjalne zagrożenie dla ruchu drogowego. Jest to problem, który wciąż się nasila i przybrał w naszych czasach horrendalne rozmiary. Czy można mu jakoś zaradzić, tak aby wilk był syty i owca cała?

 

Słuchawki Trekz Titanium

Innowacyjny produkt marki Aftershokz skłania ku odpowiedzi twierdzącej. Słuchawki Trekz Titanium wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego, dzięki której dźwięk dociera do mózgu poprzez kości policzkowe, nie przez uszy. Brzmi nieprawdopodobnie? Ale to jednak prawda – można słyszeć muzykę nawet po szczelnym zatkaniu uszu (co zostało potwierdzone przez liczne testy).


Jak to działa?

By wyjaśnić działanie słuchawek Trekz Titanium, warto odwołać się do pospolitych doświadczeń, które są udziałem każdego z nas. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Wasz głos nagrany na dyktafon brzmi nieco inaczej niż wtedy, gdy mówicie? I dlaczego podczas konsumpcji kruchych ciasteczek chrupanie, które słyszycie, jest znacznie głośniejsze niż w rzeczywistości? Podrapcie się dla sprawdzianu w głowę – czy nie zaskakuje Was wyrazistość tego dźwięku? Wibracje, które podczas mówienia, jedzenia czy drapania się docierają do układu nerwowego, przechodzą przede wszystkim przez kości. To fenomenalne spostrzeżenie zainspirowało specjalistów z firmy Aftershokz do skonstruowania innowacyjnych słuchawek bezprzewodowych, które umożliwiają nie tylko słuchanie w ten sposób muzyki czy audiobooków, ale też prowadzenie rozmów telefonicznych! To absolutny ewenement na skalę światową, który znalazł zastosowanie m. in. w medycynie i wojskowości.
 

 

Dlaczego warto kupić słuchawki Trekz Titanium?

Słuchawki firmy Aftershokz mają wiele zalet: umożliwiają swobodne, bezpieczne poruszanie się po ulicy, są znacznie wygodniejsze w noszeniu niż tradycyjne „pchełki”, które niejednokrotnie wypadają (zwłaszcza podczas biegania), charakteryzują się również ultranowoczesnym, estetycznym designem. Okazują się przydatne zwłaszcza dla sportowców i wszystkich tych, którzy z racji swoich obowiązków zawodowych muszą być w ciągłym kontakcie ze swoimi zwierzchnikami i kontrahentami. Na pewno będą również użyteczne dla osób niewyobrażających sobie wyjścia z domu bez słuchawek pod ręką.

 

Słuchawki Trekz Titanium znajdują coraz szersze grono nabywców i wyznaczają nowy trend w produkcji bezprzewodowego sprzętu audialnego. Jeśli lubisz słuchać muzyki poza domem lub często rozmawiasz na mieście przez telefon – najwyższa pora, aby odłożyć do lamusa tradycyjne „pchełki” i zaopatrzyć się w produkt firmy Aftershokz. Z całą pewnością spełni on Twoje oczekiwania.