Catering od kuchni

Meble cateringowe mogą się komuś wydawać tematem błahym i nieistotnym. Stół jak stół jaki jest każdy z nas widzi. A ten cateringowy w zasadzie nigdy nie jest widoczny nakryty białym lub barwnym obrusem.

A jednak to w nim właśnie drzemie potencjał prawdziwego sukcesu. Nie wolno o nim zapomnieć ani go zbagatelizować.

Stabilny i odporny

Najlepiej dosłownie na wszystko. Dla najlepszych producentów jednak to nie stanowi większego problemu. Stoły cateringowe z prawdziwego zdarzenia oprą się, słońcu, wiatrowi, korozji i wszelkim niesprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz wszystkim tym, którzy po prostu nie zważając na nic lubią się oprzeć.

Opiera się więc przeciążeniom

Tym chcianym i niechcianym, a składa się jedynie wtedy kiedy faktycznie zachodzi takowa potrzeba, by ustąpić czemuś miejsca. Krzesła cateringowe mają to samo, a na dodatek powinny być jeszcze  wygodnie. By rozkoszować się tym co najważniejsze i Broń Boże nie myśleć o niewygodach. Na takim krześle trzeba przecież spokojnie przesiedzieć wesele pod chmurką i przedstawienie w remizie strażackiej. Dlatego zawsze powinno spełniać ono najwyższe standardy. I oczywiście mieć duży udźwig wszak korzystają z nich ludzie naprawdę różnej postury.

Nie straszne mu słońce ani zabrudzenia

Profesjonalne stoły gastronomiczne znajdujące zastosowanie w cateringu są pokryte inhibitorem promieni UV co zabezpiecza je przed nieprzyjemnym i nieestetycznym płowieniem na słońcu. Nogi i cała konstrukcja są natomiast pokrywane farbą proszkową by przeciwdziałać negatywnym skutkom zmiennej aury i wilgoci. Ta sama metoda postępowania jest stosowana jeśli chodzi o krzesła cateringowe. No i najważniejsze odporność na zabrudzenia. Higiena tutaj to podstawa. Producenci dbają więc o to, by brud niechętnie przywierał, a jeżeli już to był łatwo usuwalny.

Kontakt z żywnością

Oczywiście wszelkie meble cateringowe mają atesty, które pozwalają im na kontakt z żywnością. Nie ma więc mowy o substancjach, które wchodziłyby w jakiekolwiek niewłaściwe reakcje z tym co spożywamy. Jeżeli nie mają powinno nas to zastanowić.