Dlaczego powinniśmy dbać o tapicerkę w naszej firmie?

Krzesła czy kanapy, na których zasiadają potencjalni klienci, to wizytówka naszej firmy. Brudne, zakurzone, pełne plam - na pewno nie wpłyną pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jakie skutki może mieć zaniedbywanie tapicerki i jak najlepiej o nią zadbać.

Dlaczego powinniśmy dbać o tapicerkę w miejscu pracy?

Estetyka i wygląd to bardzo ważne rzeczy w miejscu, którym pracujemy. Nie ma nic bardziej destrukcyjnego dla twojej firmy niż brudna i śmierdząca tapicerka na krzesłach czy pełna plam kanapa. Czyszczenie i systematyczna pielęgnacja mebli są szczególnie ważne wtedy, gdy korzystają z nich na co dzień pracownicy lub potencjalni klienci.

Codzienne użytkowanie powoduje, że pył, kurz, brud i plamy wchodzą w głąb runa, przez co nasza tapicerka staje się siedliskiem przeróżnych bakterii i roztoczy, a to znacząco wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Problem z trudnym do usunięcia brudem i plamami dotyczy w szczególności takich miejsc jak sale konferencyjne, hotele, kina czy biura. Pranie krzeseł w takich miejscach to rzecz nieunikniona i konieczna. Niestety mało kto dba tak naprawdę o wygląd mebli w takich miejscach; osoby odpowiedzialne za ich czystość zazwyczaj nie zadają sobie trudu doprowadzenia zanieczyszczonych mebli do porządku. A przecież zaniedbana tapicerka traci koloryt tkaniny, wydziela nieprzyjemny zapach, a plamy na niej powstałe, im są starsze, tym trudniejsze do usunięcia.

 

Pranie tapicerki meblowej to idealne rozwiązanie

Pranie ekstrakcyjne jest obecnie najpopularniejszą i zarazem najbardziej skuteczną metodą na czyszczenie mebli tapicerowanych. Fachowa firma z przeszkolonym personelem nie powinna mieć żadnych problemów z czyszczeniem.
Dzięki wypraniu za pomocą ekstraktora brud zostanie wyssany z dużą mocą, dzięki czemu pozbędziemy się plam nawet sprzed wielu lat. Ponadto takie pranie gwarantuje, że wszystkie roztocza i bakterie zostaną zneutralizowane.

Osobiście polecam metodę prania ekstrakcyjnego i zalecam czyszczenie dwa razy do roku. Dzięki temu praniu meble tapicerowane zachowają estetyczny wygląd mimo upływu lat.

Pamiętaj!
Wygląd i estetyka to idealna wizytówka dla potencjalnych klientów! Dbaj o jakość swojej firmy.