Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy integracyjne dla firm są świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu, poznania się oraz zacieśnienia więzi. Dlatego warto je organizować i warto w nich uczestniczyć.

Jednym z miejsc, gdzie organizowane są tego rodzaju imprezy, jest Wisła. Miasto to stanowi idealnie połączenie natury i pięknych widoków.

 

Zimowa integracja w Wiśle

Miasto położone w górach samo nasuwa pomysły na spędzenie integracyjnego wyjazdu. Narty, snowboard, zimowe wycieczki, kulig... Wisła ma cztery duże wyciągi, na których z powodzeniem można bawić się całymi dniami. Obiad w wysoko położonej knajpce z przepięknym widokiem, zakrapiany grzanym piwem lub winem, smakuje o wiele lepiej. Narty w Wiśle nie muszą być główną atrakcją. Dla wszystkich tych, którzy preferują inne formy aktywności, imprezy integracyjne mogą przybrać na przykład formę całodniowych wędrówek po górskich ścieżkach, kończących się kuligiem i ogniskiem. W ten sposób zostanie wygospodarowany czas zarówno na aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, jak i biesiadowanie przy grillowanych daniach.

 

Letnie eventy dla firm w Wiśle

Lato z kolei to doskonały czas na organizację takich eventów jak paintball, jazda terenowymi samochodami po bezdrożach czy imprezy tematyczne. Te ostatnie otwierają pole do popisu dla organizatorów. Stworzyć można całą tematyczną wioskę, w której uczestniczyć będą zarówno pracownicy, jak również ich rodziny. To świetna okazja do poznania się i integracji, a także do wspólnego przeżywania, poznawania się, zacieśniania więzi. Lato to także czas imprez, w ramach których można urządzać wycieczki w góry, kończące się wspólnym biesiadowaniem.

 

Dlaczego integracja jest tak istotna?

Wielu pracodawców odkryło już siłę i potencjał drzemiący w tego typu imprezach. Eventy firmowe spajają zespół, pozwalają ludziom poznać się na innym, prywatnym gruncie, poza pracą. Dzięki temu łatwiej im nawiązać kontakt. Wpływa to bardzo pozytywnie na atmosferę w pracy, a co za tym idzie - także na samą pracę. Ponadto wiele konfliktów interpersonalnych rozwiązuje się na takich właśnie wyjazdach. Ludzie, którzy dobrze się dogadują i lubią spędzać ze sobą czas, dużo chętniej i skuteczniej ze sobą współpracują. Wybranie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną nie jest łatwe, warto jednak szukać go tak, by zadowolić wszystkich.