Innowacyjność w parze z najbardziej praktycznymi rozwiązaniami

Innowacyjność w parze z najbardziej praktycznymi rozwiązaniami

W dzisiejszych czasach wysoka jakość oferowanych produktów i dobre standardy obsługi klienta to podstawowe cechy, które wyróżniają dane przedsiębiorstwo na branżowym rynku.

Konkurencyjność na rynku w każdej dziedzinie jest bardzo duża. Firmy rywalizują ze sobą o klienta, tworząc technologiczne rozwiązania i stosując tylko sprawdzone i skuteczne urządzenia. Grupa Alugrip to połączenie szerokiej wiedzy, najnowocześniejszych badań, prężnego rozwoju oraz usług doradztwa, które pomagają w tworzeniu najlepszych rozwiązań dla wszystkich Klientów zainteresowanych koncepcjami szytymi na miarę. Firma ta to rynkowy lider innowacyjnych koncepcji technologicznych, do których można zaliczyć m.in. malowanie proszkowe, projektowanie elektroniki, dystrybucję wsporników do grzejników aluminiowych.

Wyróżnia się wiele nowoczesnych technologii niezbędnych w codziennym życiu. Wśród nich znajdują się między innymi:

 

Obróbka metali

Metaloplastyka  to dziedzina szeroko rozwinięta, która polega na kompleksowej obróbce metali. Głównymi czynnościami, które wykonuje się w ramach zabiegów metaloplastycznych, jest przede wszystkim obróbka laserowa, skrawanie CNC, obróbka plastyczna różnorakich materiałów oraz usługi galwanizerskie.

 

Kosze szańcowe

Gabiony stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych płotów i ogrodzeń, a także stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie architektoniczne. Kosze gabionowe charakteryzują się mocną i stabilną konstrukcją. Ich montaż jest prosty, dlatego w szybki i prosty sposób można sobie z nim poradzić samodzielnie. Stosując różnego rodzaju wypełnienia, można stworzyć bardzo ciekawy i niepowtarzalny projekt, będący naturalną formą krajobrazu.

 

Proszkowanie

Ten system malowania traktowany jest jako najskuteczniejsza i najlepsza metoda malowania metali. Polega na malowaniu powierzchni za pomocą specjalnych urządzeń, które wydobywają farbę w postaci proszku. W tym celu stosuje się innowacyjne rozwiązania. Ogromne znaczenie ma jakość farb, szeroki wybór kolorów z palety RAL znajdziesz tutaj. Malowanie proszkowe jest całkowicie bezpieczne. Precyzyjne wykonanie daje zadowalające efekty, a malowany element jest odporny na pękanie i zabrudzenia.

 

Cięcie laserem

Technologia laserowego cięcia wykorzystywana jest przede wszystkim do cięcia materiału lub wycinaniu w nim różnych elementów za pomocą wiązki lasera. Urządzenie to stosowane jest najczęściej do cięcia blach. Nowoczesne sprzęty i innowacyjne metody gwarantują zadowalające efekty. Cięcie laserem w zależności od wykorzystywanego urządzenia można przeprowadzić metodą sublimacji, stapiania lub spalania.

 

Planowanie elektroniki

Projektowanie elektroniki, różnego rodzaju oprogramowania do systemów wbudowanych, a także aplikacji webowych to kompleksowe realizacje zleceń od fazy czysto projektowej poprzez sprawne i obrazowe prototypowanie oraz certyfikację, aż do ostatecznej produkcji zleconej przez Klienta. Czynności te wykonuje się zarówno na prostych, jak i skomplikowanych urządzeniach nowych lub już działających.