Jak w prosty sposób pożyczyć pieniądze w 15 minut?

Jak w prosty sposób pożyczyć pieniądze w 15 minut?

Często w telewizji czy w Internecie możemy się natknąć na reklamy firm pożyczkowych, które oferują możliwość uzyskania potrzebnych pieniędzy już w 15 minut od złożenia wniosku.

Czy to prawda?

Wiele osób nie wierzy w takie “fantastyczne” rozwiązania i mówi, że jest to rzecz niemożliwa. Tymczasem z technicznego punktu widzenia, jest to jak najbardziej możliwe. Oczywiście pod paroma warunkami. Zobaczmy więc, jak wygląda to w praktyce.

Gdy mamy już upatrzoną firmę w której chcemy pożyczyć pieniądze (dla nabycia orientacji polecamy ranking pożyczek na http://www.soskredyt.pl), musimy zarejestrować się na jej stronie internetowej. Wpisujemy w odpowiednie rubryki nasze podstawowe dane osobowe, adres mailowy, numer telefonu komórkowego i numer konta bankowego. Cała procedura nie nastręcza żadnych trudności, gdyż mamy na stronie firmy odpowiednio przygotowany formularz rejestracyjny. Podane przez nas informacje są następnie weryfikowane przez kredytodawcę; aby weryfikacja nastąpiła, musimy wykonać przelew weryfikacyjny na konto firmy, w której chcemy złożyć wniosek (na ogół jest to 1 gr). Gdy firma zaksięguje nasz przelew i sprawdzi zgodność podanych informacji z danymi pochodzącymi z naszego konta bankowego, poinformuje nas o tym. Wówczas będziemy mogli złożyć wniosek o pożyczkę. Deklarujemy na tym etapie, ile chcielibyśmy pożyczyć, a także po jakim czasie zadłużenie zostanie spłacone. Gdy firma pożyczkowa otrzyma nasz wniosek, od razu przystępuje do jego rozpatrzenia. Zazwyczaj kontroluje ona dostępne rejestry dłużników, by sprawdzić, czy potencjalny kredytobiorca nie figuruje na żadnej z list. Jeżeli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie (trwa to zazwyczaj do 5 minut), natychmiast zlecany jest przelew na nasze konto. Wszystko trwa ok. 15 minut, czasem nawet nieco mniej. Czas ten znacznie się skraca zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy stałym klientem danej firmy i swoje zobowiązania regulujemy w terminie.

 

Czy każdy może więc dostać pożyczkę w 15 minut?

Oczywiście, że nie. Po pierwsze, musimy złożyć nasz wniosek w godzinach pracy firmy (niektóre rozpatrują wnioski w sposób automatyczny 24 godziny na dobę). Po drugie zaś: musimy mieć konto w tym samym banku, co firma pożyczkowa, aby przelew natychmiast został wykonany. Gdy obydwa te warunki spełnimy, możemy szybko uzyskać pieniądze i przeznaczyć je na dowolny cel.