Jak wybielić zęby?

Piękny i zdrowy uśmiech może być atutem nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Dlatego warto dbać o zęby już od najmłodszych lat. W higienie jamy ustnej przydatne mogą się okazać środki wybielające.

Wiele się słyszy o skutkach ubocznych stosowania środków wybielających zęby. Należy jednak z naciskiem podkreślić, że dotyczą one jedynie produktów chemicznych, które wprawdzie pozwalają stosunkowo szybko uzyskać zadowalające efekty, ale jednocześnie przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia jamy ustnej. Nie są one jednak jedyną dostępną na rynku opcją. W sklepach z artykułami higienicznymi oraz na stronach internetowych producentów można znaleźć również specyfiki powstałe na bazie naturalnych składników. Takim właśnie specyfikiem jest proszek Coco White Mint.

 

Coco White Mint

Jeśli szukasz nie tylko skutecznego, ale i zdrowego środka do wybielania zębów – Coco White Mint z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. To rozproszkowany węgiel coco, utleniony i specjalnie aktywowany parą wodną o temperaturze 900 stopni. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom wybiela zęby skuteczniej niż niejeden chemiczny preparat. Ponadto usuwa przebarwienia, wypłukuje szkodliwe toksyny z jamy ustnej, niszczy płytkę nazębną, zapobiega infekcji dziąseł oraz stanom zapalnym, działa antybakteryjnie i odświeża oddech. W jednym produkcie otrzymujemy więc wiele różnych właściwości, a wybielanie zębów jest tylko jedną z nich.

 

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Regularnie czyszczenie zębów proszkiem Coco White Mint przynosi zauważalne efekty. Już po 3 pierwszych dniach widać różnicę. Nie ma sensu kupować schemizowanych „wybielaczy”, które nie pozostają bez wpływu na stan zdrowia jamy ustnej, skoro można wypróbować sprawdzony i naturalny środek, nie powodujący żadnych skutków ubocznych. 60 g proszku wystarcza na więcej niż 220 szczotkowań, co daje ponad 4 miesiące! Proszek jest bardzo drobno zmielony, nie podrażnisz więc nim ani zębów, ani dziąseł.

 

Wybielanie zębów w domu, jeśli ma być skuteczne, powinno opierać się na stosowaniu naturalnych produktów. Wszystkie schemizowane preparaty już na samym wstępie możesz wykreślić z listy potencjalnych „wspomagaczy”. Wśród specyfików zasługujących na uwagę Coco White Mint zajmuje bezsprzecznie pierwsze miejsce. Proszek kupisz tutaj: https://starsmile.pl/.