Marki własne Lidla – wysoka jakość produktów

Marki własne Lidla – wysoka jakość produktów

Niemiecka sieć sklepów Lidl to jedna z ulubionych sieci Polaków. Dyskont odwiedzany jest przez rzesze klientów z wielu powodów – przede wszystkim ze względu na atrakcyjne promocje i niskie ceny, ale również wysoką jakość produktów, które można kupić tylko w sieci Lidl.

Produkty spożywcze

Wchodząc do Lidla, klienci rzadko kierują się w stronę produktów znanych marek. Znacznie chętniej sięgają po marki własne Lidla, które biją konkurencyjne produkty na głowę pod wieloma względami. Są od nich nieporównywalnie tańsze i nie ustępują im w żaden sposób pod kątem smaku – wielu klientów nawet woli lidlowskie produkty od tych, których reklamy widzimy tak często w telewizji.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że oferta Lidla jest niezwykle szeroka. Co więcej, do sklepów ciągle trafiają nowe produkty i zostają w nim na stałe. Ostatnimi czasy w Lidlu pojawia się coraz więcej produktów naturalnych i pełnowartościowych, a także artykułów, bez których nie obyliby się weganie i wegetarianie. Wszystkie są łatwo dostępne i oczywiście w przystępnej cenie.

Dzięki mnogości i różnorodności produktów spożywczych w Lidlu wystarczy jedna wizyta, by wyposażyć całą lodówkę i przygotować nawet najbardziej nietypowy czy egzotyczny posiłek. Na opakowaniach wielu artykułów sygnowanych markami Lidla często można znaleźć ciekawe inspiracje kulinarne – a wszystkie składniki do wykonania dania z przepisu są przecież pod ręką.

 

Oferta non-food

Nie tylko artykuły spożywcze Lidla zachwycają klientów swoją jakością. Równie chętnie sięgają oni po produkty z tak zwanej oferty non-food. Tym, którzy nie znają jeszcze Lidla i zastanawiają się, co kryje się pod tą nazwą, tłumaczymy od razu: wszystko. I to dosłownie!

Każdego tygodnia półki Lidla przepełniają się najróżniejszymi produktami – odzieżą dla dorosłych i dzieci, narzędziami, sprzętem sportowym i elektronicznym, akcesoriami do domu, wyposażeniem kuchni i sypialni itd.

Produkty tematyczne kiedyś pojawiały się tylko raz w tygodniu, ale ich popularność wzrosła do tego stopnia, że obecnie sklepowe półki w Lidlu wypełniają się nimi znacznie częściej. Nie trzeba też długo czekać na odzew klientów – ci potrafią ustawić się w kolejce jeszcze przed otwarciem sklepu. Nic dziwnego – przecież połączenie niskich cen i wysokiej jakości to ulubiony mix klientów sklepów dyskontowych.

 

Oferty specjalne

Stali klienci niemieckiej sieci sklepów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że warto polować na promocje Lidla, a tych w ciągu roku jest całe mnóstwo. Każde święto, specjalny dzień czy wyjątkowy okres w ciągu roku zwiastują pojawienie się na półkach Lidla produktów tematycznych, związanych z nadchodzącą okazją. Często są one oznaczane jako ekskluzywne – i są takie nie tylko w nazwie. Jeśli chodzi o takie specjalne okazje, to obejmują one zarówno produkty spożywcze, jak i te pochodzące z oferty non-food. Dzięki nim można doskonale wyposażyć się w każdym okresie w roku: przed świętami Bożego Narodzenia, świętami wielkanocnymi, Walentynkami, Dniem Kobiet, a nawet Halloween – i to wszystko w jednym sklepie.