Oryginalny prezent motoryzacyjny dla chłopaka

Oryginalny prezent motoryzacyjny dla chłopaka

Przy wyborze idealnego prezentu należy kierować się przede wszystkim zainteresowaniami osoby, którą chcemy obdarować wyjątkowym upominkiem. Warto zdecydować się na podarunek, który zaskoczy i dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń.

Dla fana motoryzacji doskonałym prezentem będzie wizyta na torze wyścigowym, niekoniecznie w roli widza na trybunach.

 

Niezapomniany przejazd po torze wyścigowym

Idealnym prezentem dla wielbiciela sportu samochodowego będzie prezent motoryzacyjny – i niekoniecznie musi to być książka czy brelok do kluczyków. Znacznie większą i oryginalniejszą niespodzianką jest przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym, zwłaszcza wyposażonym w symulowane przeszkody i niebezpieczeństwa, jak np. poślizg. Szeroki wybór samochodów rajdowych, wśród których znajdują się Ferrari, Lamborghini, Audi R8 czy Subaru Impreza, pozwala spełnić marzenia motoryzacyjne każdego chłopaka. W przypadku trudności z dokonaniem wyboru odpowiedniego auta warto rozważyć jazdę w pakiecie, która umożliwia zapoznanie się z dwoma lub większą liczbą legendarnych marek sportowych samochodów.

 

Komu można podarować przejazd po torze wyścigowym?

Niezapomniana przejażdżka samochodem sportowym może być prezentem dla doświadczonego, jak również początkującego kierowcy, a nawet dla osoby nieposiadającej prawa jazdy kategorii B. Osoba posiadająca uprawnienia do kierowania pojazdem może wcielić się w rolę kierowcy samochodu rajdowego i poczuć się niczym zawodowiec. Natomiast początkujący kierowcy lub osoby nieposiadające prawa jazdy mogą zasmakować w jeździe rajdowej, siadając w fotelu pasażera, podziwiając kunszt i umiejętności profesjonalnego kierowcy, który zaprezentuje wszelkie możliwości samochodu oraz specjalne techniki prowadzenia sportowego auta, np. drifting.

 

Przejażdżka ulicami miasta

Odmianą dla ekstremalnej przejażdżki po torze wyścigowym jest przejazd samochodem sportowym ulicami miasta. Czas trwania jazdy wynosi jedynie ok. 15 minut, ale z pewnością dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń. Przejażdżka ma niepowtarzalny charakter, gdyż realizowana jest na autentycznych ulicach miasta w obecności innych uczestników ruchu drogowego. Koniecznym do spełnienia wymogiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.