Prezent na medal -  medale MCC na różne okazje!

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla kogoś wyjątkowego? Znudziły ci się tradycyjne zegarki, biżuteria, portfele i koszule? A może po prostu chcesz pokazać drugiej osobie, że ci na niej zależy, że ją doceniasz?

Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, medale okolicznościowe są doskonałym wyborem! Są niezwykłe, nietypowe i po prostu piękne – takim prezentem wyrazisz więcej niż najmilszymi i najcieplejszymi słowami.

Medal - na jaką okazję?

Dosłownie na każdą! Medale na prezent są doskonałym wyborem np. na urodziny, zwłaszcza jeśli są to urodziny szczególne. Pierwsze urodziny dziecka mogą być właśnie takim wydarzeniem, podobnie jak osiągnięcie pełnoletności. Doskonałą okazją są także okrągłe liczby – ukończenie 30 lub 40 lat. Medale idealnie nadają się nie tylko na prezent urodzinowy, ale np. jubileuszowy. A okazji, by podarować je drugiej osobie, może być naprawdę wiele. Jeśli twoi rodzice świętują okrągłą rocznicę ślubu, możesz podarować im medal ze specjalną dedykacją z tej właśnie okazji. Podobnie możesz postąpić w innych sytuacjach. Twoje dziecko ukończyło szkołę z wyróżnieniem? Nagrodą niech będzie medal! Pokaż swojej rodzinie i bliskim, że doceniasz chwile spędzone razem i to, że zawsze możecie na siebie liczyć. Jeśli zobaczą, że rzeczywiście długo zastanawiałeś się nad wyborem upominku dla nich, to poczują się wyjątkowo, poczują, że rzeczywiście bardzo ci na nich zależy, a wymarzony prezent ma odzwierciedlać uczucia was wszystkich.

Medal służbowy

Prowadzisz firmę? Jesteś przedsiębiorcą, który ma pod sobą grupę ludzi? Zapewne wiesz zatem, że motywowanie ich do pracy za pomocą systemu nagród przynosi najlepsze rezultaty. Nie musi być to za każdym razem premia finansowa – jak się okazuje i jak pokazuje wiele badań wybranych grup społecznych, czasem twój podwładny chce po prostu usłyszeć pochwałę, a nie zawsze myśli o nagrodzie finansowej. Jeśli chcesz go docenić w sposób szczególny albo wyróżnić cały zespół za zaangażowanie (np. za zrealizowany z sukcesem projekt), medale będą doskonałym wyborem. Niosą bowiem korzyści dla obu stron – pracownicy otrzymują nietypową nagrodę, której nie dostaną za żadne pieniądze, a ty niewielkim kosztem pokazujesz im, jak ważnymi są dla ciebie ludźmi i że to właśnie dzięki nim firma prosperuje. Może to oczywiście działać w druga stronę – jeśli wasza firma będzie obchodziła jakąś okrągłą rocznicę, medale jubileuszowe będą wisienką na torcie na waszej drodze do sukcesów. Z takiej formy jubileuszowej korzysta wiele urzędów miejskich, gminnych, powiatowych czy wojewódzkich. Z okazji 25-lecia samorządności medale dla samorządów rozchodziły się jak ciepłe bułeczki i sprawiały radość zarówno obdarowanym, jak i obdarowującym. Zresztą - sprawdź sam, odwiedzając stronę producenta medali MCC: http://mccmedale.pl/medale-okolicznosciowe/.

Medale dobre na wszystko

Przekonałeś się już, że medale można wręczać na każdą okazję, a nawet bez okazji. Szkoły wybierają medale, które są następnie wręczane np. uczniom, którzy wyróżniają się wybitymi osiągnięciami w nauce lub sporcie. Jeśli chcesz podarować niebanalny prezent, który z pewnością zajmie szczególne miejsce w domu, biurze, szkolnej szafce czy choćby gablocie z pamiątkami rodzinnymi, nie czekaj! Na stronie internetowej MCC Medale, znajdziesz pomysły i inspiracje, które pomogą ci trafić w gusta ukochanej osoby lub przyjaciela. Z takim prezentem masz pewność, że zostaniesz zapamiętany na długo!