Śmieszne życzenia i prezenty urodzinowe

Śmieszne życzenia i prezenty urodzinowe

Urodziny są doskonałą okazją do tego, aby się trochę pośmiać. Nie trzeba wiele, aby wywołać uśmiech na twarzy solenizanta, zwłaszcza jeśli zabawę uświetnia lejący się strugami alkohol. Wystarczą zabawne życzenia i nietuzinkowy prezent.

Czego życzyć solenizantowi?

Życzenia składane solenizantowi nie muszą być zbiorem oklepanych formułek, które wskutek ustawicznego powtarzania zatraciły swoje pierwotne, nacechowane emocjonalnie znaczenie. „Dużo szczęścia, radości, sukcesów w pracy...” — czy chciałbyś, aby z takimi właśnie, przewidywalnymi słowami zwrócono się do ciebie w tym wyjątkowym dniu, jakim są twoje urodziny? Co prawda wielu składających życzenia radzi sobie w ten właśnie sposób, nie bardzo wiedząc, co innego można by przy tej okazji powiedzieć, nie jest to jednak praktyka godna naśladowania. W internecie znajdziesz mnóstwo śmiesznych życzeń, które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać. Wystarczy trochę poszukać, by z gąszczu rozmaitych, mniej lub bardziej ciekawych szablonów wyłowić jakiś naprawdę ciekawy i zabawny. Możesz zainspirować się np. stroną http://zyczeniowo.pl.

 

Co dać w prezencie?

Nie masz pomysłu na prezent? Jeśli mieszkasz w dużym mieście, na pewno gdzieś w okolicy mieści się specjalny sklep z nietypowymi prezentami na różne okazje. Znajdziesz tam całą gamę najrozmaitszych gadżetów, naczyń o fantazyjnych kształtach, zabawek o nieszablonowych zastosowaniach, gier planszowych o ciekawej i przyjaznej dla oka kolorystyce, otwieraczy do butelek, śmiesznych albumów, sztucznych pieniędzy o przezabawnych nominałach, krzykliwych podkładek do filiżanek i wielu, wielu innych przedmiotów, które dowodzą bogactwa ludzkiej wyobraźni. Jedynym ograniczeniem jest asortyment sklepu, który obrałeś sobie za obiekt poszukiwań, oraz objętość Twojego portfela.

Pamiętaj jednak, aby prezent dostosowany był do wieku i charakteru solenizanta. Lala pluszowa z całą pewnością nie nadaje się na prezent dla trzynastolatka, scyzoryk z kolei nie przyda się raczej przedstawicielce płci pięknej (i nieskłonnej do agresji). Najważniejsze, aby prezent sprawił solenizantowi radość.