Top 3 najlepszych gier MMO

Top 3 najlepszych gier MMO

Jesteś fanem gier MMO? A może wiele o nich słyszałeś, ale wciąż nie natknąłeś się na grę, która podbiłaby Twoje serce? Poznaj tytuły, które uwiodły tysiące graczy na całym świecie i wybierz coś dla siebie!

World of Tanks - nie tylko dla amatorów historii

Niewiele gier rozwija umiejętność strategicznego myślenia w takim stopniu, co World of Tanks! Fabuła WoTa kręci się wokół starć wozów pancernych. Do dyspozycji mamy zarówno czołgi, które naprawdę istniały i brały udział w wojennych zmaganiach, jak i pojazdy, które są wytworami wyobraźni twórców. Do wyboru mamy wiele ciekawych trybów gry: bitwę losową, drużynową czy wielką bitwę, która wymaga posiadania czołgu na poziomie 10 (najwyższym). Gra posiada bardzo zróżnicowany system zniszczeń - możemy uszkodzić czołgi przeciwników na wiele sposobów, a nawet zabijać innych czołgistów. WoT jest nieustannie ulepszany i rozwijany - nic dziwnego, że tytuł ten w 2010 roku otrzymał nagrodę „Best New Concept” za najbardziej innowacyjną produkcję.

 

DOTA 2 - zawsze trzyma w napięciu

Rzadko zdarza się, aby kontynuacja moda do znanej gry osiągnęła spektakularny sukces - DOTA 2 stanowi jednak dowód na to, że w świecie gier MMO nic nie jest niemożliwe! Ta samodzielna kontynuacja Defense of the Ancients - dodatku do gry Warcraft III - okazała się ogromnym sukcesem studia Valve. Zadaniem gracza jest wcielenie się w jednego z bohaterów i przemierzanie planszy w celu zniszczenia bazy przeciwnika. W walkach nie bierzemy udziału “solo” - w tym tytule niezwykle istotna jest współpraca, zatem zmagania będziemy toczyć w maksymalnie pięcioosobowych drużynach. Podczas rozgrywki będziemy zbierać punkty doświadczenia, które umożliwią nam zdobywanie kolejnych poziomów, a także złoto, dzięki któremu będziemy mogli kupować elementy wyposażenia. Ciekawą opcją w tej grze jest system mentroringu - bardzo doświadczeni gracze mogą stać się nauczycielami dla tych, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z DOTA 2.

 

League of Legends - fantastyka na najwyższym poziomie

Przepiękna grafika, wciągająca fabuła i urzekająca muzyka - co daje ta mieszanka? Oczywiście League of Legends! Akcja tej niezwykłej gry MMO osadzona jest na wyspie zwanej Valoran, na której ścierają się dwie główne nacje: Noxus oraz Democia. Walczące strony zbyt często używały magii, przez co światu groziła destabilizacja. Działania podjęli zatem najwybitniejsi magowie: założyli oni League of Legends, czyli organizację stojącą na straży magicznego porządku. Od tej pory herosi mogą walczyć ze sobą tylko na polach kontrolowanych przez czarodziejów, zwanych Fields of Justice. LoL charakteryzuje się obecnością emocjonujących turniejów, nieustannie rozwijających się bohaterów oraz piękną, baśniową grafiką. Aby odnosić zwycięstwa w tym MMO, potrzebna jest umiejętność taktycznego myślenia oraz przewidywania ruchów przeciwnika. Bardzo ważne jest to, aby podczas rozgrywki przestrzegać obowiązujących zasad - za bycie fair można otrzymać specjalną pochwałę od innych użytkowników. Obecnie League of Legends jest najpopularniejszym e-sportem oraz posiada największą sieciową społeczność graczy!

Darmowe gry MMO znajdziesz tutaj: https://www.bananki.pl/gry/gry-mmo/.