VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL: Twoja recepta na piękne włosy!

VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL: Twoja recepta na piękne włosy!

Masz problem z włosami? Wypadają tak obficie, że znajdujesz je niemal wszędzie, a na głowie zauważasz już nieestetyczne prześwity? A może Twoje włosy są ekstremalnie przesuszone i łamliwe? Nadszedł koniec Twoich problemów. Poznaj niesamowitą moc pielęgnacyjnego olejku do włosów Senso Duo.

Włosy wypadają z różnych powodów. Czasem jest to zbyt mała ilość witamin i składników mineralnych w organizmie, innym razem poważne schorzenia hormonalne. Niezależnie jednak od przyczyn, od teraz możesz zapomnieć o problemach z włosami.

Laboratorium Vivese skomponowało bowiem prawdziwą sensację na rynku produktów do włosów. Pielęgnujący olejek do włosów VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL, bo o nim mowa, to połączenie ponad 30 drogocennych olejków i pionierskich substancji hydrofilnych, które, według przeprowadzonych przez specjalistów badań, gwarantują fenomenalne rezultaty w walce z wypadającymi włosami. Dwufazowa formuła olejku Senso Duo zapewnia nieosiągalne dotąd przez żaden inny środek odżywczy efekty zdrowych, bujnych i gęstych kosmyków.

Olejek VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL świetnie sprawdza się także w przypadku osób cierpiących z powodu łysienia plackowatego i androgenowego. Badania potwierdzają, że po 3 miesiącach systematycznego stosowania produktu, można odnotować aż do 60 procent mniej wypadających włosów w stosunku do sytuacji sprzed rozpoczęcia kuracji.

Spektakularne efekty gwarantuje imponujący skład olejku Senso Duo, jakiego na polskim rynku do tej pory jeszcze nie było. Znajdziemy w nim bowiem ekstrakt z tarczycy bajkalskiej, wyciągi z kamelii, kiełków soi i pszenicy, kofeinę, argininę, oleje: kokosowy, z nasion róży, rozmarynowy i z pestek dyni, a także nanotechniczny kompleks multiwitaminowy.

Wszystkie te składniki zawierają mnogość substancji odżywczych i pielęgnacyjnych, a także stymulują uśpione komórki włosowe do pracy. Niektóre z nich wykazują także działanie blokujące dihydrotestosteron - hormon odpowiedzialny za łysienie. Zwiększają też energię komórek macierzystych i przywracają naturalną równowagę skórze głowy, pozwalając na jej całkowitą regenerację po wcześniejszej utracie włosów.

 

 

Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, olejek Senso Duo należy wmasowywać w skórę głowy przez około 5 minut dziennie przed snem, co najmniej 3 razy w tygodniu. Preparat VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Nie trać więcej czasu i włosów. Daj sobie szansę na piękny wygląd. Z olejkiem VIVÈSE SENSO DUO HAIR GROWTH OIL to nareszcie może się udać!