W podróż z Galaxy A5

W podróż z Galaxy A5

Szykujesz się na urlop? A może dopiero planujesz podróż marzeń? Zabierz ze sobą jakościowy i funkcjonalny telefon, który podczas wakacji przydaje się znacznie częściej, niż początkowo mogłoby się wydawać. Szczególnie tak praktyczny i użyteczny model, jak Galaxy A5 LTE od Samsunga.

Podróże kształcą, każdy to wie 

Powyższy nagłówek nikogo z pewnością nie dziwi. Każdy wyjazd, bez względu na jego formę, miejsce, czas czy towarzystwo, jest swego rodzaju przygodą, wypoczynkiem i czymś nowym. Prawdopodobnie większość z nas nie może się doczekać najbliższych wolnych dni, szczególnie w obliczu rychłego wzrostu temperatury i coraz przyjemniejszej aury za oknem. 

Podczas przygotowań przed żadnym urlopem absolutnie nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą sprawnej i niezawodnej komórki. Powodów jest oczywiście wiele. Nie musisz spędzać wakacji z telefonem w ręku, zwłaszcza jeśli twoja praca opiera się w dużej mierze na korzystaniu ze smartfona. Pamiętaj jednak o tym, że to właśnie telefon w wielu przypadkach jest pierwszym i jedynym sposobem na wezwanie pomocy, a dzięki praktycznym aplikacjom w wielu regionach kraju możesz to zrobić po kilku kliknięciach w wyświetlacz. Do odpowiednich służb dotrze wtedy także twoja dokładna lokalizacja, co przyspieszy ewentualną akcję ratunkową. 

Wracając jednak do podróży, które mają wyłącznie szczęśliwy przebieg (i tylko takich życzymy!), tu też bardzo przydatny i praktyczny jest telefon taki jak Samsung Galaxy A5 LTE. To wyjątkowe urządzenie cechuje się wybitną funkcjonalnością oraz niezawodnością, a do tego można je nabyć w relatywnie niskiej cenie. 

  

Znakomita komunikacja i szybkość działania 

Te dwa elementy zdecydowanie wyróżniają model Galaxy A5 LTE na tle konkurencji. Jak sama nazwa wskazuje, smartfon w pełni obsługuje format LTE (Long Term Evolution), czyli obecnie najszybszy i najlepszy standard bezprzewodowego przesyłu danych. Szczytowa prędkość transmisji dochodzi nawet do 150 Mb/s, co jest w tym momencie wartością rekordową. I choć realne wyniki przy praktycznym użytkowaniu nie są aż tak wysokie, to i tak na głowę biją pozostałe technologie z 3G na czele. 

LTE może poszczycić się jeszcze dwoma atutami. Format ten jest niezwykle stabilny dzięki małej wrażliwości na zakłócenia, a do tego wykazuje minimalne opóźnienia, z reguły nieprzekraczające kilku milisekund. Dzięki temu surfowanie w sieci nabiera zupełnie nowego wymiaru i jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. W zaledwie kilka chwil sprawdzisz dowolną informację, będąc na wakacjach. 

A skoro o szybkości mowa, to o sprawności działania całego urządzenia decyduje nowoczesny i wydajny ośmiordzeniowy procesor Exynos 7880 taktujący zegarem 1,9 GHz. Jednostka o tak wyśrubowanych parametrach gwarantuje, że nie musisz obawiać się zbyt wolnej pracy urządzenia lub kłopotów związanych z jego obsługą. 

  

Galaxy A5 LTE i wyjątkowy aparat 

Podczas wakacji z pewnością wielokrotnie skorzystasz z aparatu w komórce. Samsung Galaxy A5 ma 2 wysokiej klasy obiektywy, każdy z matrycą o rozdzielczości aż 16 Mpix oraz licznymi dodatkami ułatwiającymi obsługę i uchwycenie wysokiej jakości kadru. Galaxy A5 LTE pozwoli ci na zrobienie zjawiskowych zdjęć, które będą znakomitą pamiątką z każdego wyjazdu. Z materiałów zapisanych w pamięci telefonu łatwo stworzysz również film, do którego możesz dobrać własną muzykę.