Wirtualny spacer 3D - nowoczesna wizytówka firm w sieci

Przeniesienie się do dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą kliknięcia myszki i wirtualny spacer po ulicach miast bez wychodzenia z domu już nikogo nie dziwi. Ta interaktywna funkcja sieci sprawdza się znakomicie dzięki zdjęciom o wysokiej rozdzielczości, pozwala na płynne poruszanie się po terenie.

Dlaczego więc nie wykorzystać tej opcji do promocji firm? Jest to nowatorski sposób na zareklamowanie swojego przedsiębiorstwa w sieci, który zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością.

 

Wachlarz możliwości

 

Wirtualne spacery 3D sprawdzą się praktycznie wszędzie. Mogą zostać wykorzystane do pokazania mieszkania wystawionego na sprzedaż, do wizualizacji budynku, który jeszcze nie został wybudowany - ta opcja często wykorzystywana jest przez architektów, np. by pokazać inwestorom, jak będzie wyglądał w środku ich przyszły dom - bądź do przedstawienia oferty sklepów, restauracji lub hoteli. Takie rozwiązania zawsze budzą zainteresowanie klientów, ponieważ dają możliwość wejścia w interakcję z realistycznym wnętrzem i ofertą danej firmy.

 

Na czym to polega?

 

Interaktywne zwiedzanie jest bardzo proste. Jedyne, czego nam potrzeba, to komputer, telefon bądź tablet podłączony do sieci. Samo oglądanie wnętrza w 3D wymaga tylko użycia nawigacji za pomocą klawiatury, myszki lub palca w przypadku ekranów dotykowych. Klient, oglądając wnętrze, może obracać się o 360 stopni, przybliżać interesujące go produkty oraz płynnie poruszać się po całym obiekcie.

 


Jak to zrobić?

Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, którzy dokładnie wycenią usługę, biorąc pod uwagę powierzchnię pomieszczenia. Pierwszym i zapewne najważniejszym elementem tworzenia wirtualnego spaceru jest zrobienie odpowiedniej ilości panoramicznych zdjęć obiektu. Im większy obszar do sfotografowania, tym więcej zdjęć jest potrzebnych. Dodatkową przeszkodą są ścianki działowe, do których ominięcia potrzebne jest zrobienie kilku dodatkowych ujęć. Odpowiednia ilość fotografii pozwala płynnie poruszać się po całym obiekcie i bez problemów przechodzić z jednego pomieszczenia do drugiego. Przykładowe realizacje różnych inwestycji, mniej lub bardziej zaawansowanych, obejrzysz tutaj

 

 

Jak znaleźć odpowiednią firmę?

Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu usługi. Nic dziwnego, że nowinki w świecie technologii przyciągają coraz większą liczbę klientów. Możliwość przedstawienia swojej oferty otwiera przed przedsiębiorcami nowe perspektywy. Dlatego warto zastanowić się nad ofertą firmy ProModel3D Ogromna determinacja oraz doświadczenie w branży pozwala tworzyć tylko wysokojakościowe projekty.

 

Przy wyborze wykonawcy warto wziąć pod uwagę:

 - portfolio - zapoznanie się ze zrealizowanymi projektami pozwala przyszłemu klientowi sprawdzić jakość wykonanej pracy,

 - opinie - im więcej pozytywnych opinii, tym lepiej; klienci mogą mieć pewność, że współpraca będzie przebiegała bezproblemowo,

 - cenę - stworzenie wizualizacji 3D nie należy do najdroższych inwestycji, jednak ze względu na dużą konkurencję na rynku można wynegocjować odpowiednią dla naszego portfela cenę.

 

Korzyści

 

Firmy, które zdecydowały zaprezentować się w sieci w formie wirtualnego spaceru 3D, mogą mieć pewność, że ich oferta trafi do szerszego grona odbiorców pochodzących z różnych zakątków świata, co oczywiście przełoży się na wzrost popularności danego przedsiębiorstwa. Poza tym technologia 3D pozwala klientom skorzystać z usług danej firmy bez konieczności wychodzenia z domu, co jest bardzo wygodne.

Podsumowując, spacery wirtualne stanowią obecnie jedną z najlepszych metod zaprezentowania swojej firmy w sieci. Nie kosztują wiele, więc warto zainwestować i dzięki temu otworzyć drzwi swojego przedsiębiorstwa dla całego świata.